آیا سامسونگ گوشی «اج» جدیدی قبل از «گلکسی نوت 5 اج» رونمایی

سال گذشته سامسونگ برای اولین بار از یک فبلت خمیده رونمایی کرد تا میزان تمایل بازار به گوشی‌های انحنادار را بسنجد.

اگرچه فروش «گلکسی نوت اج» چندان موفقیت‌آمیز نبود و سهم بزرگی از فروش نوت‌های جدید را به خود اختصاص نداد، اما معرفی «گلکسی اس6 اج» معادلات را به هم زد و بر اساس آمارهای مختلف، میزان درخواست مدل اج گلکسی اس6 برابر با مدل اصلی و مسطح آن است.


در تولید صفحه‌نمایش انحنادار این گوشی مشکلات بسیاری وجود داشته، اما ظاهرا این مشکلات سبب عقب‌نشینی سامسونگ نشده است. به دنبال مشکلات به وجود در تولید صفحه‌نمایش‌های انحنادار مدل اج، گفته می‌شود که سامسونگ علاوه بر راه اندازی چند خط جدید تولید صفحه نمایش انحنادار، پروسه تولید آن‌ها را نیز تغییر داده تا سرعت تولید و هزینه نهایی آن‌ها کاهش یابد.

از سوی دیگر، اوایل امسال شنیده شد که سامسونگ در نیمه دوم سال 2015 مدل اج گلکسی نوت 5 را نیز معرفی خواهد کرد. اما استقبال از مدل اج گلکسی اس6 سبب شده که سامسونگ به فکر تولید مدل‌های اج دیگری نیز باشد.  وبسایت ETNews کره جنوبی گزارش داده که سامسونگ قبل از معرفی «گلکسی نوت 5 اج» از یک گوشی انحنادار دیگر با برند «اج» رونمایی خواهد کرد.

هیچگونه جزئیات دیگری از این گوشی منتشر نشده، اما میتوان حدس‌هایی در مورد این گوشی مطرح کرد. به نظر تولید رده کاملا جدیدی توسط سامسونگ اندکی بعید است و احتمالا سامسونگ مدل انحناداری از گوشی‌های کنونی خود را تولید خواهد کرد. سری A یکی از بهترین گزینه‌ها برای اجرای این سیاست خواهد بود.

البته این موارد تنها حدس و گمان هستند و باید دید سامسونگ در اجرای این برنامه تا چه میزان جدی خواهد بود.

/ 4 نظر / 18 بازدید
تنها

ممنون که بهم سر زدین وبلاگ خوبی دارین موفق باشین[تایید][گل]

سايت و انجمن عشق سرا عاشقي ....محفلي براي عاشقان (بازگشايي مجدد و دعوت به همکاري)

دوست عزيز سلام سايت و انجمن عشق سرا عاشقي asheghisara.ir بلاخره بعداز چند سال تعطيلي مجددا اغاز به کار کرده است لطفا با حظور گرم خودتان عشق سرا را رونقي دوباره بدهيد لازم به ذکر است که عشق سرا در زمينه گفتگوهاي عاشقانه و درد و دل هاي عاشقانه و خاطرات و داستان و...کلا هر چيزي در زمينه عشق و عاشقي فعاليت مي کند و همچين سايت عشق سرا داراي بخش هاي مانند تالار هاي گفتگو (انجمن ها ) انواع فال و طالع بيني بخش خبر و.... ما براي مديريت انجمن ها به دنبال افراد فعال و علاقمند هستيم اگر شما حس مي کنيد در انجمن هاي عشق سرا مي توانيد مديريت کنيد و مي توانيد روزانه حداقل يک ساعت وقت بگذاريد مي توانيد با ما در تماس باشيد راه هاي تماس با ما در بالاي صفحات سايت و انجمن اعلام شده است با کليک روي لينک تماس با ما asheghisara.ir و همچنين يک خواهش هم از شما عزيز دارم که اگر عشق سرا عاشقي را مناسب ديديد در وبلاگ خود به عشق سرا عاشقي يک لينک يا يک پست براي معرفي عشق سرا عاشقي بدهيد در اخر براي شما ارزوي موفقيت مي کنم. asheghisara.ir با احترام مديريت سايت و انجمن عشق سرا