اینتل تکنولوژی RealSense را به گوشی‌های هوشمند آورد

اما اینتل بیکار ننشسته و امروز در همایش IDF شنژن چین از دوربین‌های RealSense برای گوشی‌های هوشمند رونمایی کرد. ماژول جدید به شکل قابل توجهی کوچک ‌تر و باریک تر از نسل قبل شده و گرمای خروجی آن هم کاهش یافته است. اینتل ادعا می‌کند بازه‌ی ردگیری دوربین جدید طولانی تر هم شده است.

«برایان کرانیچ» (B. Krzanich) مدیرعامل اینتل یک گوشی هوشمند 6 اینچی مجهز به RealSense را هم به نمایش گذاشت. هرچند ظاهرا به دلیل اولیه بودن این تکنولوژی برای گوشی‌های هوشمند، از روشن کردن گوشی و تست آن خودداری کرد.

علاوه بر نمایش مدل مخصوص اسمارت فون این دوربین، مدیرعامل اینتل از یک تبلت ویندوز 10 مجهز به کیت جدید اینتل هم رونمایی کرد که RealSense را در خود دارد. این تبلت می‌تواند با اسکنی سه بعدی از صورت کاربران، اجازه‌ی ورود وی به تبلت را فراهم کند. این کیت به گفته اینتل بر پایه معماری Skylake جدید این شرکت ساخته شده است.

مدتی قبل مایکروسافت اعلام کرده بود که سرویسی به نام Microsoft Hello را در ویندوز 10 قرار داده که امکان ورود به دستگاه‌ها با بهره گیری از روش‌های بیومتریکی را فراهم می‌کند.

اینتل زمان ارائه‌ی اولین گوشی‌های مجهز به این تکنولوژی را اعلام نکرده، اما با توجه به ورود سریع لپتاپ های مجهز به RealSense به بازار، نباید تا ورود اولین گوشی به بازار زمان زیادی باقی مانده باشد.

/ 3 نظر / 9 بازدید
نيلوفر

سه چيز در دنيا بي نظير است مادر........................................... عکس مادر................................................. سايه مادر روز مادر و زن مبارک [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] دوست داشتين پيش منم بياين

زهــــــــــره تک ستــــــــــاره

روسری ات را بردار تا ببینم بر شب موهایت چند زمستان برف نشسته تا من به بهار رسیده ام مادر... ولادات با سعادت دخت نبی اکرم(ص) سلاله پاک عصمت،حضرت فاطمه زهرا (ع) بر شما بزرگوار تبریک وتهنیت باد [گل]