صاحبان گلکسی اس 6 با مشکل پاپ آپ مواجه هستند

 کاربرانی که با مشکل باز شدن پاپ‌ آپ در گوشی گلکسی اس ۶ مواجه هستند، با بستن آن بلافاصله پاپ آپ پس از چند ثانیه دوباره باز می‌شود و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی آن را حذف کرد. 

پاپ آپ‌ها در گوشی گلکسی اس ۶، وظیفه‌ی اجازه دادن به کاربر جهت ارسال فایل‌های دارای حجم بالا و ارسال اطلاعات پروفایل به مخاطبان موجود در گوشی را دارد.  البته این قابلیت مستلزم وارد کردن اطلاعات شخصی کاربر همانند شماره تلفن، پیام‌ها و لیست تماس‌ها است و به همین دلیل تا زمانی که این اطلاعات وارد نشده، پاپ آپ هم ظاهر نخواهد شد؛ از این‌رو کلیک کردن روی پاپ آپ، کاربردی در بستن آن‌ها نخواهد داشت.

اگرچه این مشکل آزاردهنده است اما به هر حال راه‌حلی برای آن وجود دارد. برای این منظور، کاربران ابتدا باید اپلیکیشن مخاطبان را باز کرده و سپس به پروفایل شخصی خود مراجعه کنند. در این قسمت باید گزینه‌ی به اشتراک گذاری پروفایل غیرفعال شود. پس از انجام این موارد، کاربران قادر به مسدود سازی پاپ آپ‌ها خواهند بود. برخی کاربران مدعی شده‌اند که با ریست گوشی، این مشکل برطرف شده است.

همچنین کاربران می‌توانند گزینه‌ی Registered information را برای ثبت نشدن شماره تلفن غیرفعال کنند، پس از آن دیگر پاپ آپی ظاهر نخواهد شد. به نظر می‌رسد این باگ تمامی گوشی‌های گلکسی اس ۶ را آسیب پذیر نکرده و به همین دلیل همه‌ی کاربران با این مشکل مواجه نیستند. هنوز شرکت سامسونگ اطلاعیه‌ای در خصوص این مشکل اعلام نکرده است.

/ 0 نظر / 16 بازدید