همکاری ال‌جی و گوگل دسترسی به موسیقی را راحت‌تر می‌کند

Google Cast این امکان را به همگان می‌دهد که موسیقی مورد علاقه‌شان را از تبلت یا گوشی اندروید، آیفون، آیپد، مک، کروم‌بوک و یا لپ‌تاپ به ساندبار یا بلندگوهای LG Music Flow دارای قابلیت Google Cast بفرستند.

با استفاده از Google Cast، استفاده‌کنندگان از LG Music Flow نه تنها با استفاده از تلفن‌های همراهشان قادر به استفاده از سرویس‌های استریمینگ هستند، بلکه همچنین می‌توانند از سرویس‌های موسیقی آنلاین موردعلاقه‌شان نظیر Google Play Music، Pandora، Songza، TuneIn، iHeartRadio و Rdio بهره ببرند.

در پخش موسیقی شنوندگان از کیفیت بالاتری از آنچه که آنها با بلندگوهای بلوتوثی می‌شنوند، مواجه هستند زیرا موسیقی به صورت مستقیم پخش می‌شود نه از یک دستگاه موبایل.

بیونگ هون مین، نائب رئیس و مدیر بخش CAV شرکت صوتی و تصویری ال‌جی می‌گوید: "بسیار مفتخریم که اعلام کنیم LG Music Flow در میان بلندگوهایی که قابلیت Google Cast دارند جای خواهد گرفت. Google Cast مکملی عالی برای سیستم صوتی Music Flow شرکت ال‌جی خواهد بود. ما از همکاری با گوگل در راستای تبدیل موسیقی به تجربه‌ای لذت‌بخش برای مصرف‌کنندگان جهانی بسیار مشعوفیم."

شرکت ال‌جی در راستای استریمینگ موسیقی، شرکایی از سرویس‌های محبوبی نظیر Deezer و Spotify برای تکمیل مجموعه موسیقی شخصی کاربران برگزیده است. کاربران Spotify می‌توانند از مزایای Spotify Connect که همانند ریموت عمل می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد که با استفاده از یک اپلیکیشن بلندگوهای LG Music Flow خود را کنترل کنند بهره‌مند شوند.

سیستم ساندبارها و بلندگوهای Music Flow شرکت ال‌جی به منظور سفارشی‌سازی آسان در راستای انتقال صدا با قابلیت بالا می‌توانند با استفاده از Advanced Wireless Network به موبایل متصل شوند. تمامی سیستم‌های Music Flow شرکت ال‌جی قابلیت‌هایی نظیر Home Cinema Mode و Auto Music Play را ارائه می‌دهند و می‌توانند با استفاده از بلوتوث به سرویس‌های استریمینگ متصل شوند. Home Cinema Mode به کاربران این توانایی را می‌دهد تا زمانی که در حال تماشای محتوای تلویزیونی هستند از تجربه شنیداری سینمای خانگی واقعی بهره‌مند شوند. قابلیت Auto Music Play وسایل کاربر را با استفاده از فناوری Range-of-Flow سنکرون می‌کند.

قابلیت Google Cast در مدل‌های HS9 ،HS6 ،H7،H5 و H3 سیستم Music Flow ال‌جی از آوریل و در مدل H4 Portable از اوخر ماه مه موجود خواهد بود. کاربران کنونی بلندگوها و ساندبارهای Music Flow ال‌جی نیز به محض معرفی این سرویس به بازارهای محلی قادر خواهند بود دستگاه‌های خود را به‌روزرسانی کنند.

/ 0 نظر / 10 بازدید